10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Piotr Cugowski z lyric video i akustyczną wersją Takich jak my nie znał świat [WIDEO]

Piotr Cugowski w klipie pokazał swojego syna - Piotra juniora
foto: Piotr Cugowski - Takich jak my nie znał świat [lyric video] / fot.YouTube

Piotr Cugowski w klipie pokazał swojego syna - Piotra juniora. Lyric video do akustycznej wersji piosenki zawiera zdjęcia prywatne artysty, w tym te, na których jest jego syn. Utwór promuje jego album 40. Wokalista przyznał na Instagramie, wideo powstało w domu, podczas kwarantanny.  

Takich jak my nie znał świat to utwór, który pojawił się na debiutanckim albumie Piotra Cugowskiego - 40, wydanym w październiku 2019 roku. Właśnie wtedy wokalista obchodził 40 urodziny. Słowa piosenki napisał Wojciech Byrski, muzykę skomponował on sam. W klipie do lyric video wykorzystano zdjęcia, na których Piotr jest wspólnie z synem Piotrem Juniorem. Wokalistka tym razem zaprezentował wersję akustyczną piosenki.
"Ogromnie miło mi móc podzielić się z Wami produkcją, która powstała w domowych zaciszach" - napisał Piotr na Instagramie. Przez ostatnie trzy lata Piotr i jego brat Wojciech Cugowski razem z ojcem, Krzysztofem Cugowskim byli autorami projektu Cugowscy. Razem dali setki koncertów w całej Polsce. Półtora roku roku temu wokalista był jurorem w The Voice of Poland. 
 

Piotr Cugowski - Takich jak my nie znał świat [lyric video]


  
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto