10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Sławomir i Kajra złożyli swoim fanom życzenia na Wielkanoc

Sławomir z Kajrą złożyli życzenia wszystkim swoim fanom z okazji Świąt Wielkanocnych
foto: Sławomir i Kajra / fot.Instagram

Sławomir z Kajrą złożyli życzenia wszystkim swoim fanom z okazji Świąt Wielkanocnych. Wokalista zapuścił brodę i wzbudził duże zaskoczenie wśród obserwatorów jego kont społecznościowych. Przebojowe małżeństwo nie zapomniało w życzeniach o najbardziej poszkodowanych przez pandemię koronawirusa. 
 

Wsyscy którzy znajdą Sławomira są zaskoczeni. Wcześniej wokalista i aktor nie zapuszczał tak długiej brody. Sławomir i Kajra złożyli życzenia wielkanocne wszystkim fanom, upubliczniając kilka zdjęć ze swoich przygotowań świątecznych. Na zdjęciu możemy tak przekonać się , że zarówno Sławomir jak i jego żona stosują się do zaleceń władz i nie korzystają z usług kosmetyczki czy fryzjera/barbera. Muzyk ma dzięki temu teraz dużą brodę, a Kajra nie ma sztucznych rzęs. 


>>YouTube Radia WAWA - zasubskrybuj nasz kanał!
 
"Wszystkim dziadkom i babciom życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w tym wyjątkowym czasie, kiedy nie możecie być z Waszymi dziećmi i wnukami przy świątecznym stole. A Wszystkim Wam Kochani Miłości, zdrowia i prawdziwej radości, jaka płynie ze Zmartwychwstania Pana" - napisali Kajra i Sławomir u siebie na Instagramie. 
 

Sławomir - Miłość w Zakopanem


 
 
 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto