01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Sanah z nowym singlem Róże

Sanah to wokalistka, która ma na swoim koncie wspaniale przyęjty hit Szampan
foto: Sanah / fot.Magic Records

Sanah to wokalistka, która ma na swoim koncie wspaniale przyęjty hit Szampan. Utwór doczekał się ponad 24 mln odsłon na YouTube.  Społeczna kwarantanna to także czas twórczej weny dla wielu wykonawców. 
 

Sanah przez pandemię koronawirusa przełożyła datę premiery swojego debiutanckiego albumu. Krążek Królowa dram w pierwszej wersji miał mieć swoją premierę 27 marca, ale wokalistka postanowiła zmienić datę na 8 maja. Teraz wokalistka nagrała zupełnie nowy utwór. Piosenka Róże została skomponowana i napisana przed Wielkanocą. Utworu nie znajdziemy jednak na pierwszej płycie wokalistki. Utwór jest raczej zachętą do tworzenia czegoś nowego i do wykorzystywania czasu, który mamy aktualnie do tworzenia i kreatywnego myślenia. 


>>Co gwiazdy polskiej muzyki robią w trakcie społecznej kwarantanny? Specjalnie dla Was: Michał Wiśniewski, Honorata Skarbek, Paweł Stasiak i inni [AUDIO]
 
Płyta Królowa dram ukaże się w czterech wersjach - jako CD, 2CD Deluxe Edition, winyl oraz Super Deluxe Box (zawierający 2CD Deluxe Edition, winyl, maxi singel z niepublikowanymi dotąd wersjami demo czterech utworów, kopię oryginalnego notesu z odręcznymi tekstami sanah oraz zdjęcia wokalistki w dużym formacie). Na płycie znajdziemy dobrze przyjęte hity Szampan i Melodia 
 
Zuzanna Jurczak (tak naprawdę nazywa się 22-latkia) to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i pianistka została nominowana do tegorocznych Fryderyków w trzech kategoriach: album roku - pop alternatywny, debiut roku i najlepsze nowe wykonanie (Projekt nieznajomy nie kłamie).


Sanah - Róże

 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto