10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Grubson wraca z pozytywnym przekazem w utworze Umysł

Grubson to mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, który jako pierwszy w historii polskiego hip hopu, w minionym roku zdobył ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube
foto: Grubson / fot.Marta Kacprzak

Grubson to mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, który jako pierwszy w historii polskiego hip hopu, w minionym roku zdobył ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz powraca z nowym elektro-akustycznym premierowym utworem Umysł. 

Po świetnie przyjętym albumie Gatunek L wydanym w 2017 roku Grubson zapowiada na jesień nowe wydawnictwo i prezentuje pierwszy singiel wyprodukowany wspólnie z Kubą Mitorajem w nowej świeżej akustyczno - elektronicznej odsłonie. Ciężko spokojnie stać w miejscu! Nogi najpierw same dygają w rytm, a potem ruszają do tańca! Tak, tak, Grubson namawia do tańca, który potrafi być zaraźliwy jak śmiech. Może być lekiem na całe zło, pomóc przełamywać lody, choć na chwilę przynieść ukojenie.
 
 
Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami – namawia Grubson. – Oddajmy ciału i duszy wolność!
 

Grubson: teledysk nakręcony na kwarantannie

Piosence towarzyszy energetyczny teledysk, który powstał w warunkach kwarantanny domowej spowodowanej wirusem Covid19, do którego Grubson zaprosił zaprzyjaźnionych Artystów i przyjaciół.  Swój wkład w klip mieli m.in. Ania Smołowik, Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Czesław Mozil, Gabi Drzewiecka, Majka Jeżowska, Magdalena Lamparska, Pawbeats, Bartosz „ BRK” Kochanek, Jarecki, Aleksandra Popławska, Włodek „ Paprodziad” Dębowski, Ania Rusowicz, Mesajah, Adam Bielecki, Igor Walaszek, Piotr Rogucki, Gooral, L.U.C, Dj Eprom i inni. 


Grubson - Umysł

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto