10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Mezo w duecie z Adamem Stachowiakiem! Premiera już dziś [WIDEO]

Mezo i Adam Stachowiak odsłaniają odrobinę swego domowego sacrum
foto: Mezo, Adam Stachowiak / fot.okładka płyty

Mezo i Adam Stachowiak odsłaniają odrobinę swego domowego sacrum. Teledysk do piosenki Błogodtan został nagrany - nie tylko z konieczności - w prywatnych domach artystów. W klipie można zobaczyć codzienne życie muzyków - pojawiają się w nim rodziny i zwierzęta Jacka Mezo Mejera i Adama Stachowiaka. 

Utwór jest swoistym hymnem domownika - tak piszą o nim muzycy. Mezo znamy przede wszystkim z mega hitów Aniele, Sacrum, czy Ważne. Adam Stachowiak może pochwalić się brawurowym występem z utworem Mamo w The Voice Of Poland . Łączna liczba wyświetleń jego dokonań w serwisie YouTube to 42 miliony! Czy utwór duetu ma szansę stać się radiowym hitem roku? Przekonamy się już wkrótce.
 
 
Jacek Mezo Mejer: Zastanawiałem się długo jak promować nową płytę Credo skoro nie mogę nawet wyjść z domu. Na szczęście miałem na albumie utwór Błogostan, który jest w swej istocie hymnem domownika. Zatem trochę z konieczności obecnej sytuacji, a trochę z wewnętrznej potrzeby serca prezentujmy domowy teledysk (nagrany przez jednego operatora) który w dowcipny i luźny sposób pokazuje radość spędzania czasu z najbliższymi. Postarajmy się z czasów tej paskudnej zarazy wynieść coś pozytywnego, a to kryje się w miłości, rodzinie i wspólnocie. 
 
Adam Stachowiak: Kiedy skontaktował się ze mną Mezo z propozycją wspólnego kawałka od razu wiedziałem, że szykuje się świetna współpraca. To było jeszcze przed wybuchem pandemii. Po pierwszym przesłuchaniu kawałka razem z moją żoną popłakaliśmy się, ponieważ w tym utworze jest zawarte wszystko to, co czujemy my i co czuje każdy rodzic na świecie. Utwór pasuje także stylistycznie do zapowiedzianej przeze mnie solowej płyty. Nagranie klipu odbyło się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa i przy minimalnym udziale osób pracujących na planie. Czas jest bezwzględnie trudny dla wszystkich, ale tylko z pozytywnym nastawieniem i głową na karku jesteśmy w stanie go przetrwać. Ciesze się, że mogłem wziąć w tym udział, za co bardzo dziękuję Jackowi. 


Jacek MEZO Mejer - BŁOGOSTAN (gość. Adam Stachowiak)


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto