10:00 - 15:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Magda Bereda z nową piosenką Over The Sea. Czy anglojęzyczny utwór zdobędzie uznanie fanów?

Melodyjna i liryczna Magda Bereda wydaje w swoje urodziny singiel Over The Sea, zapowiadając nadchodzącą w tym roku płytę
foto: Magda Bereda / fot.materiały promocyjne

Melodyjna i liryczna Magda Bereda wydaje w swoje urodziny singiel Over The Sea, zapowiadając nadchodzącą w tym roku płytę. To artystka, która muzyczne marzenia zaczynała realizować w Internecie. Od dziecka tworzyła autorskie piosenki. 

Magda Bereda na początku swojej kariery wrzucała covery znanych utworów w swojej interpretacji na serwis YouTube. Swoją umiejętność komponowania zastosowała również do stworzenia piosenek z komentarzy jej widzów. A wszystko po to, by okazać wdzięczność za ich wsparcie i obecność.Magda mimo zaszczytnych tytułów (Influencerka Roku 2019, Gwiazda Young wg Party, ćwierćfinalistka programu Taniec z Gwiazdami) i muzycznego sukcesu uważa się za normalną dziewczynę. Nadal z wielkimi marzeniami, w które wcześniej praktycznie nikt nie wierzył. 
 
 
Dziś wierzy w nią prawie milion fanów. Ta w przeszłości nieśmiała Magda, dziś swoją naturalnością i szczerością wobec widzów zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Jednocześnie dając im wiarę w to, że każdy z nich ma szansę spełniać marzenia. Nie zatrzymując się na tym sukcesie, dziewczyna tworzy właśnie płytę, na której pojawią się jej kompozycje. Niektóre z nich napisała mając nawet 14 lat. Niespodzianką będzie piosenka od Margaret, którą napisała dla Magdy, obserwując jej działalność w Internecie. Wszystkie utwory będą w języku polskim, oprócz jednej - wyjątkowej. Artystka postanowiła w tym trudnym dla nas czasie zrobić swoim fanom niespodziankę i w dzień jej urodzin udostępnić fragment piosenki Over The Sea.
 
Kliknij i posłuchaj Magdy Beredy w serwisach streamingowych
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto