01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Za nowy lepszy dzień - premiera najnowszego singla Tomasza Karolaka / Utwór wspierający walkę z pandemią koronawirusa!

Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa
foto: Tomasz Karolak - Za Nowy Lepszy Dzień / fot.materiały promocyjne

Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią koronawirusa. Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz  Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie 

Tomek o swoim nowym singlu mówi tak: „Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu „39 i pół tygodnia”. Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz”.
W sieci dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel. „Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy” - pisze w oficjalnym komunikacie Tomek.„To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie walczą na pierwszej „linii frontu”o zdrowie i życie pacjentów”.
 
Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę: „Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście- ja stawiam!!! Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów”.
 

Tomasz Karolak: Akcja z udziałem aktorów 

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski, wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.Twórcami piosenki są Sławomir Sokołowski-muzyka i Aldona Dąbrowska-słowa. „Nie żałujcie serca! A kiedy już wspólnie pokonamy wirusa wzniesiemy toast za nowy lepszy dzień!”– komentuje sam Artysta.
 

Tomasz Karolak - Za Nowy Lepszy Dzień 

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto