00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Cleo i jej #Hot16Challenge2. Wokalistka przyjęła wyzwanie i przekazała smutne informacje

Cleo to kolejna gwiazda, która przyjęła wyzwanie w #Hot16challenge2
foto: Cleo / Artur Zawadzki/REPORTER

Cleo to kolejna gwiazda, która przyjęła wyzwanie w #Hot16challenge2. Swoje 16 wersów wokalistka zadedykowała bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Artystka dołączyła także do nagrania ważne słowa. 

Akcja #Hot16Challenge2 to przedsięwzięcie, które ma na celu zgromadzenie funduszy na wsparcie polskich medyków walczących z pandemią koronawirusa. To wyzwanie ma swoje źródło w środowisko hip-hopowym, ale przyjęli je także inni muzycy a nawet politycy. Dzięki tej zbiórce udało się zdobyć 2 miliony złotych. 
 
 
Cleo, znana z hitów  My Słowianie,  Łowcy gwiazd czy Dom podjęła wyzwanie w #Hot16Challenge2. Swoją szesnastkę wykonała śpiewając po angielsku. W nagraniu na YouTube Cleo mówi także o stanie zdrowia swojego brata bliżniaka Piotra. Trafił on  do szpitala i walczy o zdrowie. 
"Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze" - dodała wokalistka.
 

Cleo - #Hot16Challenge2

 
 
Cleo nie zdradziła szczegółów choroby, ale jednocześnie zaapelowała o to abyśmy otoczyli opieką osoby, które mają inne problemy zdrowotne niż koronawirus. 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto