00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kazik - Powiedzcie, że kochacie nas. Zapowiedź albumu Zaraza

Kazik wraca z nowym albumem, pierwszą płytą od kilkunastu lat
foto: Kazik - Zaraza / fot.okładka płyty

Kazik wraca z nowym albumem, pierwszą płytą od kilkunastu lat. Nad płytą pracje wspólnie z Wojtkiem Jabłońskim, gitarzystą grupy Kult. Premiera albumu Zaraza odbędzie się 5 czerwca. Pierwszym zwiastunem krążka był utwór Twój ból jest lepszy niż mój, który w ostatnich dniach zyskał na rozgłosie.  

W wytwórni SP Records ruszyła właśnie przedsprzedaż nowego albumu Kazika. Krążek Zaraza ukaże się w czerwcu i będzie pierwszą solową płytą Kazika od 2008 roku. Współautorem albumu jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor - odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Na płycie usłyszymy także Konrada Wantrycha, klawiszowca i kompozytora.

Kazik - Zaraza: Co na płycie? 

Na albumie znajdziemy 15 nowych, premierowych utworów. Twój ból jest lepszy niż mój to utwór, który pojawił się jako pierwszy i już zebrał 8 milionów odsłon na YouTube. Piosenka uzyskała duży rozgłos, dzięki wydarzeniom, które miały ostatnio miejsce na rynku medialnym. Płyta Zaraza ukaże się na CD, a także na winylu i kasecie. 
 
 
Znamy już kolejny singiel z płyty Zaraza. W sieci pojawił się nowy singiel Powiedźcie, że kochacie nas. Na fanpage`u Wojtka Jabłońskiego, pojawiła się klip w stylu transmisji na żywo. 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto