15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Sławomir i jego najnowszy hit Weselny Pyton

Sławomir nagrał piosenkę Weselny Pyton, której towarzyszy klip - aktualnie najczęściej oglądany teledysk w Polsce
foto: Sławomir - Weselny Pyton / fot.YouTube

Sławomir nagrał piosenkę Weselny Pyton, której towarzyszy klip - aktualnie najczęściej oglądany teledysk w Polsce.  Niewykluczone, że utwór ma szansę zyskać popularność równą piosence Miłość w Zakopanem. 

Najnowszy klip Sławomira od premiery w minioną sobę doczekał się już ponad miliona wyświetleń na YouTube, — Kochani dzięki Wam nasz klip trafił na 1. miejsce karty „Na czasie” i jest teraz najchętniej oglądanym materiałem w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy — napisał Sławomir na swoim fanpage.


>>Sławomir zdradził tylko nam kiedy pojawi się nowa płyta! Sprawdź szczegóły!
 
W klipie do utworu Weselny Pyton, obok Sławomira pojawili się: jego żona Kajra, Krzysztof Ibisz, Cyber Marian,  Adam Fidusiewicz. Tuż przed premierą teledysku na profilach Kajry i Ibisza na Facebooku i Instagramie pojawiły się szokujące filmiki, które sugerowały, że wzięli ślub. 
 

 
Sławomir: Nowa płyta

Singiel zwiastuje kolejny album Sławomira, który będzie nosił tytuł Nowy Longplej i ukaże się w październiku tego roku. Na krążku znajdzie się trzynaście piosenek. Pierwszy album Sławomira The Greatest Hits z 2017 roku, z wielkim hitem Miłość w Zakopanem, osiągnął status platynowej płyty. 


Sławomir - Weselny Pyton

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto