19:00 - 20:00 TOP 13 - Lista Przebojów Radia Wawa

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kortez z premierą albumu Sold Out 2019/2020

Drugi dwupłytowy koncertowy album Korteza zatytułowany Sold Out 2019/2020 ukazał się właśnie nakładem wytwórni Jazzboy Records
foto: Kortez / fot.YouTube

Drugi dwupłytowy koncertowy album Korteza zatytułowany Sold Out 2019/2020 ukazał się właśnie nakładem wytwórni Jazzboy Records.  Album został zarejestrowany podczas ostatniej trasy koncertowej Korteza. 

"Nie planowaliśmy tej płyty, ale po rozpoczęciu trasy okazało się, że większość piosenek granych w nowym sześcioosobowym składzie dostało nowego życia. Byliśmy podpaleni i napędzaliśmy się wzajemnie. Zespół zaczął brzmieć jak nigdy dotąd, a ja dawno się już tak nie czułem. Zrezygnowaliśmy nawet z pomysłu nagrywania nowych piosenek i postanowiliśmy zarejestrować to, co wychodziło nam spod palców. " - mówi Kortez o Sold Out 2019/2020.

>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje!
 
 
Nie chciałem publikować żadnego z koncertów od A do Z, bo byłoby to nieadekwatne do tego co działo się na tej trasie. Dość często zmienialiśmy setlistę, dużo improwizowaliśmy, łączyliśmy ze sobą piosenki, dojeżdżała też Kaśka by zaśpiewać Wiśnie, a potem jeszcze Śnie… Ta płyta to zbiór emocji, które towarzyszyły mi między październikiem 2019, a styczniem 2020” - dodaje artysta  Koncertowej płycie towarzyszą obrazki z trasy, które powstały spontanicznie.
 


Kortez: Sold Out 2019/2020  - lista utworów

CD 1
1. Intro / Chodź na chwilę
2. We dwoje
3. Zostań
4. Pierwsza
5. Ludzie z lodu
6. Wiśnia feat. Kaśka Sochacka
7. Trudny wiek
 
CD 2
1. Już nie pamiętam
2. Hej wy
3. Od dawna już wiem
4. Dobrze, że cię mam
5. Boje się
6. Mój dom / Nad morzem
7. Niby nic 


Kortez - Hej WyWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto