19:00 - 20:00 TOP 13 - Lista Przebojów Radia Wawa

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Mateusz Mijal - Wyjątkowa [WIDEO]

Premiera nowej piosenki Wyjątkowa, której autorem jest Mateusz Mijal odbyła się we wczorajszym notowaniu listy TOP 13
foto: Mateusz Mijal / fot.YouTube

Premiera nowej piosenki Wyjątkowa, której autorem jest Mateusz Mijal odbyła się we wczorajszym notowaniu listy TOP 13.  Czy nowy utwór autora hitów Winny, czy W Zakopanem Cię Poznałem, stanie się przebojem lata? Sprawdźcie, posłuchajcie i zagłosujcie w naszej liście! 
 

Do piosenki powstał bardzo ciekawy klip. Zamysłem teledysku było pokazanie, że każdy z nas jest wyjątkowy i niezależnie od mniejszych lub większych przeciwności życia może walczyć o swoje i sięgać chmur.Czasem gdy wydaje się, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciwko nam i nie pozostaje nic innego jak spuścić głowę poddając się, warto na chwilę stanąć w miejscu, nabrać głęboko w płuca powietrze i z nową siłą ruszyć prosto do celu. Zarówno słowa piosenki jak i teledysk pokazują, że nic nas nie może powstrzymać, że wszystkie ograniczenia znajdują się tylko w naszej głowie ale wytrwałością, uporem, pewnością siebie i dążeniem do celu możemy góry przenosić. - możemy przeczytać w opisie klipu 
 
 
 
Mateusz Mijal zasłynął w 2012 roku singlem Winny, nagranym wspólnie z raperem Liberem. Jego teledyski maja kilkunastomilionowe wyświetlenia na YouTube. Komponuje dla takich artystów jak: Natalia Szroeder, zespół Video czy Rafał Brzozowski.W 2016 roku z piosenka Szkło i lód zajął 2 w konkursie premier festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.W 2018 roku był jedną z gwiazd Sylwetra Marzeń w Zakopanem,a we wrześniu 2019 roju brał udział w największym telewizyjnym koncercie w Polsce Roztańczony Narodowy.


Mateusz Mijal - WyjątkowaWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto