15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Bracia Figo Fagot z mocnym uderzeniem - Karolino (Kocham Cię)

Bracia Figo Fagot powracają i to od razu w wielkim stylu
foto: Bracia Figo Fagot / fot.YouTube

Bracia Figo Fagot powracają i to od razu w wielkim stylu! Królowie pastiszu i dowcipu okraszonego dobrą dawką disco - Bracia Figo Fagot - powracają! W piątek 26 czerwca na kanale YouTube wytwórni SP Records ukazał się ich najświeższy kawałek oraz wideoklip - Karolino (Kocham Cię) 

Karolino (Kocham Cię) to stylizowana na discopolową balladę nowość od mistrzów prześmiewczej muzyki, którą kochają fani!  Piosenka to kwintesencja stylu formacji, nie brakuje w niej zatem solówek na syntezatorach, elektronicznych sampli prosto z najgłębszych odmętów stylu disco polo, tanecznego, choć nieco melancholijnego bitu i ironicznego, zabawnego tekstu z wyrazistą, zaskakującą puentą.


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje!
 
Kawałek stworzony przez Piotra Połacia (znanego także z zespołu Darmozjady) i Bartka Walaszka (autora kultowych animacji "Blok ekipa" i "Kapitan Bomba") to majstersztyk pastiszu i muzyczny sztos - jak niemal każdy numer wydany przez ten duet.
 
Utworowi towarzyszy teledysk w reżyserii Sławka Pietrzaka, utrzymany w charakterystycznym dla Braci Figo Fagot stylu. Jest zatem swojsko, wesoło i tak, jak lubią fani Braci - średnio, na całe 30%!

Bracia Figo Fagot - Karolino (Kocham Cię) 

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto