16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Marcin Maciejczak - Deszcz i bez [WIDEO]

Dwa tygodnie temu odbyła się premiera piosenki Deszcz i bez
foto: Marcin Maciejczak - Deszcz i bez / fot.YouTube

Dwa tygodnie temu odbyła się premiera piosenki Deszcz i bez. Teraz do utworu 14-letniego zwycięzcy The Voice Kids powstał klip. Marcin Maciejczak na początku roku zwyciężył w trzeciej edycji programu.
 

Debiutancki singiel Jak gdyby nic, 14-nastolatka z okolic Sieradza po wygranej w programie TVP doczekał się ponad 8,3 mln odsłon na YouTube. Reżyserem najnowszego teledysku jest Łukasz Zabłocki, który wcześniej wyprodukował m.in. teledyski Natalii Nykiel, Otsochodzi, Pezeta, czy Kamp!.


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje!
 
"Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić, coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie. Łatwo można wypaść poza kadr, nawet gdy jeszcze chwilę temu wydawało się to nieprawdopodobne" - możemy przeczytać w opisie utworu.
 
Producentem jest Ashley Hicklin - brytyjczyk mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Lana Del Rey, czy James Morrison a także Martin Brammer angielski autor tekstów piosenek znany ze współpracy m.in. z Jamesem Bayem, Johnem Newmanem, czy Ellą Eyre i Michał Majak kooperujący m.in. z Natalią Nykiel.
 


Marcin Maciejczak - Deszcz i bez


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto