15:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Igor Herbut ogłasza konkurs na remix utworu Tańczymy

Chrust - pierwszy solowy album lidera zespołu LemON ukazał się 27 marca
foto: Igor Herbut / fot.materiały promocyjne

Chrust - pierwszy solowy album lidera zespołu LemON ukazał się 27 marca. Jest to album piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery, którym długo można się zachwycać. Z pewnością, wokal Igora będzie też ciekawym wyzwaniem dla muzyków i producentów, którzy wezmą udział w nowym konkursie na rework/remiks Tańczmy.
 

Konkurs odbywa się na portalu 2track.pro, zrzeszającym ponad 15 000 muzyków i producentów z całego świata. Potrwa od 29 czerwca do 29 lipca, a nagrodami są: Native Instruments Komplete Kontrol M32*, album Igora Herbuta Chrust, subskrypcja TIDAL lub zestaw płyt od wydawnictwa Agora. Ponadto najlepsze prace mają szansę ukazać się jako oficjalne wydawnictwo cyfrowe. 


 
Sam Igor o albumie Chrust mówi tak: „Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes.Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy niewspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta.Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”.  


Igor Herbut - Tańczymy


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto