01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Męskie Granie Orkiestra 2020 - premiera nowego hymnu Świt

Premiera singla promującego Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki
foto: Męskie Granie Orkiestra 2020 / fot.YouTube

Premiera singla promującego Męskie Granie to wydarzenie wyczekiwane z niecierpliwością przez wielu fanów polskiej muzyki. Wczoraj poznaliśmy skład zespołu Męskie Granie Orkiestra 2020, który stworzyli: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Artyści wspólnie nagrali tegoroczny hymn trasy – Świt. 
 
 

To jednak nie koniec niespodzianek! W prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studiu Ż muzycy zdradzili także, że 8 sierpnia w Żywcu zorganizowany zostanie koncert specjalny Męskiego Grania, który będzie można śledzić online.

Męskie Granie Orkiestra 2020: Skład 

Daria Zawiałow, Król oraz Igo – oto Męskie Granie Orkiestra 2020! W tym roku skład zespołu odpowiedzialnego za stworzenie singla promującego trasę z pewnością zaskoczył wielu miłośników projektu. Organizatorzy postawili bowiem na bardzo młodych artystów. Każdy z nich jest jednak niezwykle charyzmatyczny i ma na swoim koncie liczne muzyczne osiągnięcia.
 
 
Trójka muzyków znana jest ze swoich energetycznych koncertów. Daria Zawiałow to młoda artystka z buntowniczą duszą i niezwykle mocnym głosem. Występowała już na scenie Męskiego Grania zarówno solo, jak i gościnnie z Męskie Granie Orkiestrą. Zdobywca Paszportu Polityki – Król – także pojawiał się już na scenach Męskiego Grania z różnymi artystycznymi projektami, każdorazowo porywając publiczność swoją wyobraźnią i niezwykłą wrażliwością. Igo był natomiast jednym z członków zespołu w 2019 roku, a jego przepustką do udziału w projekcie okazał się fenomenalny koncert z Bass Astral podczas finału trasy w Żywcu w 2018 roku. W zespole, podczas online’owego koncertu w Żywcu, towarzyszyć im będą: Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.
 
Trójka artystów nagrała tegoroczny singiel promujący trasę – Świt. Wspólnie napisali tekst oraz – wraz z Olkiem Świerkotem – skomponowali muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk do utworu wyreżyserował utalentowany reżyser młodego pokolenia – Daniel Jaroszek, od lat współpracujący z najlepszymi polskimi muzykami. Klip można już oglądać na YouTube Męskiego Grania.
 

Męskie Granie Orkiestra 2020: Koncert

Premiera singla to nie jedyna niespodzianka dla fanów projektu. Katarzyna Nosowska, prowadząca internetowe Studio Ż, wraz z członkami zespołu Męskie Granie Orkiestra, ujawniła dziś, że 8 sierpnia zorganizowany zostanie online’owy koncert Męskiego Grania w Żywcu. Podczas wydarzenia tegoroczna orkiestra wykona dedykowany muzyczny set. Cały line-up wydarzenia zostanie ujawniony niebawem. 

Męskie Granie Orkiestra 2020 - Świt

 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto