01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Igor Herbut - Wdzięczność

Wdzięczność to flagowy utwór z pięknej i bardzo osobistej płyty Igora Herbuta pt
foto: Igor Herbut / fot.Jacek Kościuszko

Wdzięczność to flagowy utwór z pięknej i bardzo osobistej płyty Igora Herbuta pt. Chrust. Od czasu premiery albumu to właśnie ten utwór jest najczęściej cytowany przez fanów. Teledysk do utworu, w reżyserii Jacka Kościuszko miał swoją premierę w poniedziałek.  

To zaskakujące, bo nie planowaliśmy do niego teledysku - mówi Igor - dopiero gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło jak najdalej. Tekst powstał na podstawie moich notatek w zeszycie, w którym zapisuję różne myśli... Przeglądałem ten notes i zdałem sobie sprawę, jak wiele moich myśli dotyczy wdzięczności za, to co mam. Nie zawsze tak było. Zresztą nawet teraz zbyt często czuję niedosyt, zbyt często łapię się na tym, że ciągle mi mało, że ciągle czekam na coś więcej. Myślę, że "Wdzięczność" napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne.

Teledysk do utworu, w reżyserii Jacka Kościuszko miał swoją premierę w poniedziałek 6 lipca wieczorem. Kilka dni temu Igor Herbut podzielił się z fanami zapowiedzią klipu i poprosił ich o dzielenie się swoimi historiami i zdjęciami przedstawiającymi to, za co są wdzięczni.  
 
 

Pięknie jest to czytać. Bardzo inspirują mnie takie rzeczy, te wszystkie historie i emocje. Oznaczajcie mnie na instagramie #igorherbut i #wdziecznosc - abym mógł te wspaniałe opowieści odnaleźć - mówi Igor Teledysk do utworu powstał w przepięknej scenerii i oddaje on idealnie duch piosenki. Teledysk nagrywaliśmy w miejscu bardzo dla mnie szczególnym. Myślę, że można to dostrzec w tym obrazie, to nie jest po prostu lokacja. To ciąg dalszy tego pamiętnika, którym jest mój solowy album. 


Igor Herbut - Wdzięczność
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto