01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Power Play - Jak Ciebie Nie Kochać

Twórcy hitów takich jak Lubisz to Lubisz czy Zawze coś (oj tam, oj tam) powracają z nową piosenką
foto: Power Play / fot.YouTube

Twórcy hitów takich jak Lubisz to Lubisz czy Zawze coś (oj tam, oj tam) powracają z nową piosenką. Ich nowy utwór Jak Ciebie Nie Kochać to prawdziwa taneczna petarda.  Ich poprzedni hit  Z Tobą Być ukazał się w maju tego roku.  

Autorem tekstu i muzyki jest Sylwester Gazda - wokalista i lider grupy. Główną rolę w teledysku zagrała jego żona - Deni!  Nowa piosenka Power Play to pozytywna oda do miłości, utrzymana w klimacie muzyki disco. Premiera klipu została przesunięta ze względu na niezależne od zespołu problemy techniczne. 


 
Sylwek, Keczup i Czaruś to skład grupy Power Play z Zamościa. Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca.
 
Twórcy takich hitów jak: Zawsze coś (oj tam oj tam), Co ma być to będzie czy Lubisz to Lubisz. Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.
 

Power Play - Jak Ciebie Nie Kochać

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto