01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Tomek Słota i jego Recepta Na Miłość

Tomek Słota znany szerszej publiczności z hitów Moja Lady, Do Końca, Witamy w dżungli, Sercem Jamajka, Grupa Braci, Prosto z Serca oraz półfinalista siódmej edycji Must Be the Music uderza ponownie z drugim letnim singlem Recepta na miłość będącym zwiastunem nadchodzącego, trzeciego albumu artysty
foto: Tomek Słota / fot.materiały promocyjne

Tomek Słota znany szerszej publiczności z hitów Moja Lady, Do Końca, Witamy w dżungli, Sercem Jamajka, Grupa Braci, Prosto z Serca oraz półfinalista siódmej edycji Must Be the Music uderza ponownie z drugim letnim singlem Recepta na miłość będącym zwiastunem nadchodzącego, trzeciego albumu artysty. 

Od 2007 roku Tomek, działający kiedyś pod pseudonimem TaLLib, swoją różnorodnością, barwnym głosem i pozytywnym przekazem zjednał sobie dużą grupę fanów. Tomek współpracował z takimi artystami jak: Mesajah, Gromee, Dj feel X, East West Rockers, Sztoss, Alibabki, Jerzy Słota (zespół VOX). Jego piosenki opublikowane na popularnych serwisach cyfrowych odsłuchano ponad 9 milionów razy!
 
 
Nowy projekt to współczesne inspiracje, mix tego co najlepsze artysta ma do zaoferowania. Świeży, odbiegającego od tego co dotychczas tworzył styl to mieszanka popowych i radiowych brzmień oraz tanecznych rytmów, dźwięki z różnych zakątków muzycznej szuflady oraz zabawa słowem. Tomek śpiewa, nawija, rapuje i dobrze odnajduje się zarówno w muzyce rozrywkowej jak i spokojnych miłosnych balladach.
 
 
Najnowszy singiel Recepta na miłość to druga z rzędu piosenka w sam raz na wakacje. Klip został zrealizowany w czasach pandemii na podstawie wycinków z życia artysty i jego partnerki. W tekście Tomek poszukuje rozwiązań i recepty na miłość. Producentem muzycznym utworu jest Przemysław Puk Puk Music, który nadał całości współczesne brzmienie i skoczne wyspiarskie dla tego klimatu wibracje. Recepta na miłość to singiel który zapowiada ciąg premier. Jest to druga z 12 piosenek, singli, którymi artysta ma zamiar ponownie rozbujać publikę. 


Tomek Słota - Recepta na MiłośćWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto