01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kacper Pluta podbija internet nową produkcją. O kim jest nowy singiel Samotna?

Kacper Pluta podbija internet w całkowicie nowej odsłonie disco-dance
foto: Materiały Prasowe ZPR MEDIA

Kacper Pluta podbija internet w całkowicie nowej odsłonie disco-dance. Utwór Samotna jest już dostępny w serwisach streamingowych i na YouTube. O czym jest nowa produkcja artysty? Szczegóły znajdziecie na radiowawa.pl.

Kacper Pluta wydał swój najnowszy singiel Samotna 11 lipca 2020 roku. Piosenka od razu przyjęła się w sieci. Internauci piszą same pozytywne komentarze. Zachwycają się nowym brzmieniem, ale również i odświeżeniem numeru taty Kacpra. Samotna to bardzo energiczna i skoczna piosenka, utrzymana w klimacie dance- pop. Choć opowiada o samotnej dziewczynie szukającej drugiej połówki, to nadaję się na każdą imprezę i do każdego klubu.>>> Viki Gabor w swoje urodziny ujawniła datę premiery debiutanckiej płyty


Kacper Pluta odświeżył numer ojca!

Ciekawostką jest, że piosenka powstała w roku 2005, a tegoroczne wydawnictwo jest jej drugim wydaniem. W pierwszej wersji piosenkę wydał ojciec Kacpra wraz z zespołem Sekret. Artysta nie bez powodu do niej wrócił: „Przez całe życie piosenka tkwiła mi w głowie. Jako dziecku wpadła mi w ucho i została na lata. Zawsze chciałem nagrać „Samotną” i zaśpiewać w nowej, odświeżonej wersji. Tak też się stało i jestem bardzo zadowolony.” Produkcją muzyczną zajął się Paweł Szymczyk - muzyk z Ostrołęki.

Posłuchaj najnowszego singla Kacpra Pluty


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto