01:00 - 07:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Taco Hemingway bije rekordy w sieci singlem Polskie Tango

Najnowszy singiel rapera Taco Hemingwaya Polskie Tango bije rekordy popularności w sieci
foto: Taco Hemingway - Polskie Tango / fot.YouTube

Najnowszy singiel rapera Taco Hemingwaya Polskie Tango bije rekordy popularności w sieci. Jest to jeden z częściej słuchanych utworów zarówno na YouTubie, jak i w serwisach streamingowych takich jak Spotify. 

Utwór Polskie Tango Taco Hemingwaya miał swoją premierę w piątek. W weekend utwór pobił rekordy odtworzeń na Spotify i na YouTube.  W ostatnim z serwisów utwór do dzisiaj doczekał się prawie 6 milionów odsłon. To najczęściej słuchana polska piosenka w ciągu 24h. Wcześniejszy rekord utworem W piątki leżę w wannie także osiągnął Taco Hemingway w 2019 roku. 
Taco rapuje o tym, że "Narodowe barwy mamy jak Santa Claus I to ma sens, bo przestałem wierzyć w Polskę dawno". Raper zawarł w utworze trudną sytuacją Polski, która politycznie jest podzielona. Świadczą o tym chociażby ostatnie wybory prezydenckie. Za produkcję muzyczną singla odpowiedzialny jest Kamil Lanek.  
 
 

Taco Hemingway: Nowa płyta

Taco Hemingway jak zwykle wydaje nową płytę i dzieli się z nią z fanami poprzez media. Internauci będą mogli niebawem na YouTube usłyszeć jego nowy krążek. Płytę będzie można usłyszeć jeszcze tego lata. Zdaniem Internautów, już niedługo usłyszymy dwie nowe płyty rapera. Według nich świadczy o tym cytat: : Z jednej strony JARMARK a z drugiej EUROPA.


Taco Hemingway - Polskie Tango

 
 
 
 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto