23:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny - Kochanie, ja nie wiem

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali wspólną piosenkę
foto: Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny - Kochanie, ja nie wiem / fot.YouTube

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali wspólną piosenkę. Utwór Kochanie, ja nie wiem zapowiada jubileuszowy album piosenkarki. Album ukaże się z okazji 35-lecia pracy artystycznej Anny Jurksztowicz.

Płyta Jestem taka sama będzie miała premierę we wrześniu i jest ukoronowaniem 35-lecia pracy artystycznej piosenkarki. Na albumie pojawi się 14 utworów skomponowanych przez Krzysztofa Napiórkowskiego i Krzesimira Dębskiego. Autorami tekstów są Jacek Cygan, Andrzej Saramonowicz, Michał Zabłocki, Patrycja Kosiarkiewicz i Anna Jurksztowicz. Gościnnie na krążku znajdzie się także Andrzej Seweryn.


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 

Piosenkarka swoje największe sukcesy muzyczne miała w latach 80. i 90. Anna Jurksztowicz ma na swoim koncie wiele krążków, na których łączyła pop z muzyką jazzową. Wielokrotnie brała udział w festiwalu w Opolu, gdzie wygrała główną nagrodę z utworem Diamentowy kolczyk. Występowała także na wielu zagranicznych festiwalach m.in. w Dreźnie, Kairze czy Stambule.

Jej największe hity to Zmysły precz, Stan pogody, czy Hej, man. Anna Jurksztowicz nagrała także piosenki do filmów Ranczo, Na dobre i na złe, W pustyni i w puszczy, Kingsajz czy Matki, żony i kochanki.


Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny - Kochanie, ja nie wiem


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto