13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Łąki Łan i Otsochodzi w projekcie Albo Inaczej

Po świetnie przyjętym singlu Natalii Przybysz śpiewającej nową wersję kultowego Studio, łóżka, scena - Tego Typa Mesa, czas na Łąki Łan interpretujących utwór Bon Voyage z repertuaru młodego rapera Otsochodzi
foto: Albo inaczej - Łąki Łan - Bon Voyage / fot.materiały prasowe

Po świetnie przyjętym singlu Natalii Przybysz śpiewającej nową wersję kultowego Studio, łóżka, scena - Tego Typa Mesa, czas na Łąki Łan interpretujących utwór Bon Voyage z repertuaru młodego rapera Otsochodzi! To letni przebój, który pozwoli każdemu poczuć festiwalowy klimat, inaczej!

Nowy singiel, to połączenie funkującej energii jedynych w swoim rodzaju Łąki Łan i charakterystycznego stylu Otsochodzi. Gitara, syntezatory i wokal frontmana grupy - Paprodziada przenoszą nas z zatłoczonego miasta, wprost na kostrzyńskie pole Pol’and’Rock Festival, po którym festiwalowicze co roku przemierzają tysiące kroków. W te wakacje, choć festiwal nie odbędzie się w swojej standardowej formie, najwierniejsi fani poczują jego ducha na Najpiękniejszej Domówce Świata, kołysząc się w rytm Bon Voyage w nowej aranżacji.
Bon Voyage to dobre hasło na moment, w którym czujemy, że już najwyższy czas kulturalnie wymiksować się z zatłoczonego miasta, z nudnej imprezy, z dala od telewizorów, podziałów, spalin, napiętej atmosfery... Czas zmienić nastawienie. Niech każdy idzie swoją drogą! Do zobaczenia gdzieś na Łące! Bądźmy na Łączu! – podsumowuje muzyczną interpretację wokalista Łąki Łan.
 
Do singla zapowiadającego płytę winylową został stworzony teledysk, który dopełnia słoneczny klimat utworu. Muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje to elementy, które od lat przyciągają Polaków na Pol'and'Rock Festival. Taki też obraz festiwalu przedstawia premierowy klip, towarzyszący Bon Voyage w nowej aranżacji. Do jego stworzenia wykorzystano materiały archiwalne oraz zdjęcia i video nadesłane przez festiwalowiczów.
 
Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii. Nie pozostaje nic innego jak do czasu premiery kolejnego utworu (3 sierpnia) rzucić tylko Bon Voyage i wrócić wspomnieniami na Najpiękniejszy Festiwal Świata! 


Albo inaczej - Łąki Łan - Bon Voyage


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto