23:00 - 23:59 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Lady Pank rusza w trasę koncertową

11 koncertów odbywających się przede wszystkim w amfiteatrach obejmie letnia trasa Strach się bać grupy Lady Pank
foto: Lady Pank / fot.materiały promocyjne

11 koncertów odbywających się przede wszystkim w amfiteatrach obejmie letnia trasa Strach się bać grupy Lady Pank. Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak Zawsze tam, gdzie ty,  Mniej niż zero  i  Kryzysowa narzeczona powracają do koncertowania.   

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. Strach się bać, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 
 
Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.
 

Lady Pank - Strach się bać: Daty koncertów 

 • 1.08 - Ostróda / Amfiteatr
 • 7.08 - Ustroń / Amfiteatr
 • 8.08 - Żywiec / Amfiteatr
 • 13.08 - Kołobrzeg / Amfiteatr
 • 14.08 - Świnoujście / Amfiteatr
 • 22.08 - Morzyczyn k. Szczecina / Amfiteatr
 • 23.08 - Kraków / Forty Kleparz
 • 11.09 - Sopot / Amfiteatr Tarasy
 • 19.09 - Gorzów Wlkp. / Amfiteatr
 • 20.09 - Płock / Amfiteatr
 • 27.09 - Opole / Amfiteatr


 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To niesamowite, że album, który w czerwcu obchodził swoje 37 urodziny, wciąż jest w czołówce listy najlepiej sprzedających się winyli w Polsce! Dwa lata temu ukazał się remake tej płyty z gośćmi, który również ciągle plasuje się na liście sprzedaży, jednak to oryginał z ’83 r. rządzi na listach bestsellerów. I to w wersji analogowej, co oznacza, że słuchacze Lady Pank są bardzo sentymentalni. I posiadają gramofony 😉 źródło: empik.pl #ladypank #polishrockband #pierwszyalbum #firstalbum #album #remake #toplista #muzycznie #polskamuzyka #music #rock #poliskirock #polishrock #rocknroll #vinyl #recordscollection #winyle #gramofon #sentymentalnie #analog #gramophone #oldphoto #oldphotography #starefotografie #wspomnienia #memmories #rockstars #rockhouse

Post udostępniony przez Lady Pank (@ladypank_official)

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto