13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kasia Cerekwicka - W pogoni za szczęściem

Kasia Cerekwicka prezentuje kolejny singiel W pogoni za szczęściem z nadchodzącej płyty Pod Skórą
foto: Kasia Cerekwicka / fot.materiały promocyjne

Kasia Cerekwicka prezentuje kolejny singiel W pogoni za szczęściem z nadchodzącej płyty Pod Skórą. Koncepcja teledysku do piosenki W pogoni za szczęściem powstała w marcu b.r. Niestety pandemia zmusiła realizatorów do przerwania prac ale udało się na początku lipca zrealizować zdjęcia. 

Pomysł na scenariusz powstał w głowie Andrzeja Miękusa (Film Boom Production), który zaprosił do współpracy Kubę Kossaka – operatora. Zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie z udziałem Kasi Cerekwickiej , Magdy Różańskiej (aktorki) oraz grupy wyjątkowych statystów. Powstał przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i choć były to niecodzienne warunki – udało się w pełni zrealizować założenia scenariuszowe. Premierę klipu zaplanowano na piątek, 31 lipca. Wówczas „kurtyna opadnie” i niespodzianka przygotowana przez Kasię i ekipę (dokładnie o godz. 10:00 czasu polskiego) zostanie ujawniona. 


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 
 
A tak Kasia sama opowiada o swoim teledysku: „Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi…Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko: praca, praca, praca ale też przyjemności. Po raz pierwszy mam ogromną frajdę z tego, że będzie mnie w tym klipie najmniej. Tak chciałam i reżyser klipu – Andrzej Miękus świetnie to zrozumiał i zrealizował ten plan wraz ze swoją ekipą. Mamy dwie świetne bohaterki i historię opowiadającą o… a zresztą, od piątku  31.07 od godziny 10:00 będzie można oglądać efekty naszych prac.. Do tego czasu pewne rzeczy utrzymujemy w tajemnicy. Zapraszam do obejrzenia mojego nowego teledysku do pierwszego singla z płyty „Pod skórą”. Zapraszam. Takiej mnie jeszcze nie widzieliście” 
 
Album Pod skórą to najnowsza płyta Kasi, której premierę zaplanowano na wrzesień 2020r. Roli producenta muzycznego podjął się Marcin Bors (znany głównie ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową: Myslovitz, Nosowska, Hey, Zalef), który nadał Albumowi charakterystycznego brzmienia „motown”. Całość uzupełnia nowoczesna, w szczególny sposób wykorzystana „elektronika” co dzięki pomysłom Marcina i wrażliwości Kasi dało spodziewany efekt.  11 piosenek składających się na „Pod skórą” to efekt długich poszukiwań kompozycji, które niosą aktualne myśli Kasi (autorki tekstów) na tym Albumie. Większość piosenek jest autorstwa „spółki” Bors/Cerekwicka, ale swojego talentu użyczyli też Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek. I tak obok energetycznych W pogoni za szczęściem (pierwszy singiel z płyty) czy Nigdy znalazł się między innymi tytułowy utwór Pod skórą, bardzo osobista ballada z towarzyszeniem fortepianu czy spokojny, zamykający album Powód. 
 
 
„Można powiedzieć, że jest to podsumowanie mojego procesu dojrzewania. Cieszę się, że wreszcie jestem świadoma wielu spraw, dzięki którym żyje mi się lżej, że patrzę bardzo świadomie na to co dzieje się dookoła i we mnie samej. Cieszę się, że udało mi się zrzucić bagaż nie zawsze pozytywnych doświadczeń i znaleźć w momencie swojego życia, w którym odczuwam względny spokój. Już nie muszę za niczym i nikim gonić. Już nic nie muszę, jedynie mogę!”  - dodaje Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka - W pogoni za szczęściem

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto