17:40 - 18:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Alicja Szemplińska z singlem Gdzieś

Alicja Szemplińska powróciła z nowym utworem Gdzieś
foto: Alicja Szemplińska / fot.YouTube

Alicja Szemplińska powróciła z nowym utworem Gdzieś. Piosenka pojawiła się na naszej antenie razem z jej autorką w miniony piątek, w liście TOP 13. Finalistka The Voice of Poland nagrała ją wspólnie z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim.  

To trzeci singiel młodej i zdolnej wokalistki, która zwyciężyła w ostatniej edycji The Voice of Poland. Singiel Gdzieś to kolejna piosenka po utworze Prawie my, czy singlu Empires. Wokalistka miała reprezentować nas na Eurowizji, właśnie z tą piosenką. 
Motyw poszukiwania od dawna jest obecny w sztuce i literaturze i zawsze w niej będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, które może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia. „Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem — mówi Alicja Szemplińska.
 
 
Do piosenki Gdzieś powstał również teledysk. Autorką klipu jest Olga Czyżykiewicz, która kręciła wideo m.in.  dla Natalii Nykiel czy Margaret
Jest to obraz młodych kobiet o wyjątkowej, intrygującej i odbiegającej od okładkowego kanonu piękna urodzie. Na tle tętniącego życiem miasta historia nabiera barw i głębi, zachęcając słuchacza do refleksji nad poszukiwaniem swojego miejsca na ziemi — tak brzmi zapowiedź klipu. 
 


Alicja Szemplińska - GdzieśWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA