17:40 - 18:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kacper Blonsky - Dziś tańczę

Kacper Blonsky to popularny influencer, youtuber i artysta, który zadebiutował hitem Eluwina
foto: Kacper Blonsky / fot.Radio WAWA

Kacper Blonsky to popularny influencer, youtuber i artysta, który zadebiutował hitem Eluwina. Singiel od razu stał się jednym z najgorętszych przebojów roku. W samym serwisie YouTube piosenkę wyświetlono ponad 31 mln razy. 

To właśnie Kacper Blonsky jest autorem i trendsetterem, który spopularyzował przywitanie eluwiana, uznane za młodzieżowe słowo roku 2019. Pomimo swojego młodego wieku,  może pochwalić się potężną rzeszą fanów. Na Instagramie śledzi go ponad 866 000 osób, a na YouTubie ma już ponad 819 000 subskrybcji. Swoją popularności zawdzięcza ogromnej charyzmie i oryginalnemu podejściu do internetowego contentu.
Drugi utwór Kacpra - Crusher wydany kilka miesięcy temu zgromadził ponad 13 milionów wyświetleń na YT. Właśnie wyszedł kolejny utwór artysty pod tytułem Dziś tańczę. W teledysku do singla wystąpili znani influencerzy, w tym Julia Kostera, prywatnie dziewczyna wokalisty. To prawdziwie wakacyjna propozycja, nie tylko ze względu na taneczne brzmienie, ale i klip nagrywany na Mazurach. Zobaczcie sami!
 
 


Kacper Blonsky - Dziś tańczę

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA