16:40 - 17:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Rip Scotty - Tonic & Gin. Finalista The Voice od Poland z nowym singlem.

Finalista 7 edycji The Voice of Poland nagrał nowy utwór, który właśnie trafił na platformy streamingowe
foto: Rip Scotty / fot.materiały promocyjne

Finalista 7 edycji The Voice of Poland nagrał nowy utwór, który właśnie trafił na platformy streamingowe. Patryk Wasilewski, bo tak naprawdę nazywa się Rip Scotty już od najmłodszych lat zaskakiwał swoim talentem muzycznym. 
 

Ten wokalista i autor tekstów w wieku 4 lat został laureatem głównej nagrody w programie Od przedszkola do Opola. W latach szkolnych był wokalistą zespołu Handjob, z którym tworzyli muzykę rock - indiepop w oparciu o wulgarne anglojęzyczne teksty. Uczestnik 7 edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland w grupie Natalii Kukulskiej. Naturalny talent oraz ciekawa osobowość poprowadziły go aż o ćwierćfinału. 
Po uczestnictwie w programie, Patryk Wasilewski skupił się na tworzeniu autorskiego materiału, nie zamykając się na jeden gatunek muzyczny. Jest byłym studentem wydziału wokalistyki Jazzowej w Nysie. Producentem muzyki jest Leeo, Adrian Woronowicz - perkusista, producent muzyczny, uczeń na wydziale jazzu Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wspólnie z Gabrielą Kundziewicz tworzy electro-popowy duet Yukaa . Aktualnie członek zespołu Wojtek Pilichowski Band. Wspólnie z Rip Scottym założyli kanał Pillowride. Do dzisiaj udało im się opublikować takie utwory jak: Być sobą, Tato, Jula czy Cukier. Wokalista wziął również udział w akcji #hot16challenge2.


Spotify - Rip Scotty - Tonic & Gin
 

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA