16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Anna Guzik - Nocą Wszystko Gra

Materiał na płytę Nocą Wszystko Gra powstawał bez pośpiechu, w atmosferze spokoju i w przekonaniu, że kształtowanie dobrych gustów muzycznych i artystycznych ma głęboki sens już od najmłodszych lat
foto: Anna Guzik - Nocą Wszystko Gra / fot.materiały promocyjne

Materiał na płytę Nocą Wszystko Gra powstawał bez pośpiechu, w atmosferze spokoju i w przekonaniu, że kształtowanie dobrych gustów muzycznych i artystycznych ma głęboki sens już od najmłodszych lat. Anna Guzik to nie tylko świetna aktorka, ale również piosenkarka. 
 

Album Nocą wszystko gra, który już za chwilę pojawi się w Waszych rękach to dla mnie niesamowita artystyczna podróż oraz naturalna konsekwencja bycia matką i artystką - zapowiada Anna Guzik - Chcieliśmy wraz z zaprzyjaźnionymi twórcami stworzyć materiał, który będzie wyciszał, uspokajał oraz niósł radość, nie tylko najmłodszym słuchaczom, ale również ich rodzicom. Marzyło nam się, żeby płyta była różnorodna – znalazły się na niej kołysanki, bajki i piosenki, które z powodzeniem mogą być grane w wieczornych audycjach muzycznych. 


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 

 
Pomysłodawcą płyty i autorem tekstów jest Jacek Bończyk, z którym pracowałam przy moim monodramie „Singielka” oraz spektaklu „Singielka 2, czyli Matka Polka”, zaś za wszelkie kwestie muzyczne, czyli kompozycje i aranżacje odpowiada Krzysztof Maciejowski, z którym zrealizowaliśmy już niejedno przedsięwzięcie - dodaje Anna.
 
Singiel Nocą wszystko gra jest bajkową opowieścią, której główną bohaterką jest noc. Teledysk do utworu powstawał w dużej mierze w przestrzeni mojego rodzinnego miasta Ani - Bielsko-Białej oraz na Zamku w Mosznej. 
 

Anna Guzik - Nocą Wszystko Gra


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA