16:40 - 17:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Maria Sadowska feat. Leszek Możdżer - Marakeczi

Maria Sadowska nagrała singiel Marakeczi to pierwszy utwór zapowiadający nowy album
foto: Maria Sadowska / fot.Iza Grzybowska

Maria Sadowska nagrała singiel Marakeczi to pierwszy utwór zapowiadający nowy album. Autorem muzyki jest Leszek Możdżer. Do orientalnej ballady został nakręcony klip nawiązujący do podróży piosenkarki do Maroka.
 

Ostatnie lata poświęciła głównie filmom (spektakularny sukces filmu Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej; obecnie trwają prace nad filmem Dziewczyny z Dubaju, który reżyseruje) i byciu trenerem w programie The Voice of Poland, w którym jako jedyna trenerka polskiej edycji aż trzykrotnie doprowadziła swoich podopiecznych do zwycięstwa. Teraz po 6 latach muzycznej przerwy Maria Sadowska wraca z nową płytą. Jej pierwszą zapowiedzią jest orientalna ballada Marakeczi ze specjalnym udziałem Leszka Możdżera.


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 

Utworowi towarzyszy lyric video, w którym po raz pierwszy Maria pokazuje się od tak prywatnej strony. Artystka zdecydowała się pokazać kulisy swojej intymnej podróży do Maroko. Nowy album będzie niemałym zaskoczeniem, ponieważ Maria po raz pierwszy zdecydowała się nagrać płytę, na której łączy wszystkie swoje dotychczasowe muzyczne fascynacje. Co to dokładnie oznacza, dowiemy się wraz z premierą kolejnych singli, odsłaniających poszczególne kolory albumu.

Maria Sadowska feat. Leszek Możdżer - Marakeczi


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA