16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Łobuzy i Ronnie Ferrari - Yakuza

Autorzy hitu Ona czuje we mnie piniądz zespół Łobuzy połączył siły z Ronnie Ferrari, którego znamy z hitu Ona by tak chciała
foto: Łobuzy i Ronnie Ferrari - Yakuza / fot.YouTube

Autorzy hitu Ona czuje we mnie piniądz zespół Łobuzy połączył siły z Ronnie Ferrari, którego znamy z hitu Ona by tak chciała.  Efektem tej współpracy jest utwór Yakuza, który a pewno ma szansę na wielki sukces.  

Grupa Łobuzy zadebiutowała w połowie 2015 r. teledyskiem Ona czuje we mnie piniądz. Dużą popularność zdobył także klip do piosenki Zbuntowany anioł (ponad 95 mln odsłon w ciągu roku). Kolejny z nich to także Łobuz kocha najbardziej razem z Pięknym Dawidem. Wokalista formacji Bogumił "Boogie" Romanowski był jedną z gwiazd programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 


>>A Jednak Wakacje? Wygraj pobyt w luksusowym hotelu i wyjedź z nami na wakacje! 
 
Aktualnie grupa Łobuzy połączyła siły z Ronniem Ferrarim, który w ubiegłym roku hitem Ona by tak chciała zapewnił sobie ponad 140 mln odsłon na YouTube.W teledysku do ich wspólnej piosenki poza Łobuzami i Ronniem wystąpiły także tancerki Suzie Pacałowska, Paulina Gajewska, Wiktoria Omyła, Magda Stasiowska, Chelsea Jordan, Michalina Lamprecht, Kamila Kwietniewska i Klaudia Sadło.
 

Łobuzy i Ronnie Ferrari - Yakuza


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA