16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Kazik dedykuje swój utwór Tomkowi Komendzie

Historia, która wzruszyła tysiące Polaków, zyskała niezwykłą interpretację Kazika Staszewskiego
foto: Kazik - 25 lat niewinności / fot.materiały promocyjne

Historia, która wzruszyła tysiące Polaków, zyskała niezwykłą interpretację Kazika Staszewskiego. Utwór 25 lat niewinności wraz z teledyskiem bije kolejne rekordy popularności. Usłyszał go także bohater filmu, niesłusznie skazany Tomasz Komenda.  

Kazik Staszewski w specjalnej dedykacji zwraca się do Tomka Komendy - "Jest to Twoja historia, która jest absolutnie, totalnie dramatyczna i taka, że właściwie słów mi brak. Jak ty to wszystko zniosłeś?". To pytanie zadać może sobie właściwie każdy, kto usłyszał ten przejmujący utwór. Zobacz, jak na tę osobistą dedykację i samą piosenkę zareagował bezpodstawnie skazany Tomasz.
 
 

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy: Fabuła filmu 

To poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za popełnienie brutalnego przestępstwa. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?
 
Za kamerą filmu stanął Jan Holoubek – zdobywca Grand Prix festiwalu „Młodzi i Film”, autor głośnego i popularnego serialu „Rojst”. Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki. Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: „Chce się żyć” czy serial „Pułapka”. 

Kazik - 25 lat niewinnościWiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA