20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Nobi rapuje? Tego trzeba posłuchać!

Norbi zdecydowanym krokiem wchodzi do rapgry prezentując utwór W co ze mną grasz
foto: Norbi / fot.materiały promocyjne

Norbi zdecydowanym krokiem wchodzi do rapgry prezentując utwór W co ze mną grasz?. Artysta znakomicie odnalazł się w nowym stylu, a piosenka wpada w ucho od pierwszych dźwięków. Twórcy zdradzają nam, że piosenka gotowa była w lutym tego roku, ale ze względu na okoliczności dokończono ją dopiero w kwietniu.

Kulisy powstania utworu są niezwykle zabawne, artyści zdradzili nam, że podczas kwietniowego spotkania 3 osoby, które pracowały nad utworem zjadły … 14 pizz wypiły 8l wody, 4l soku i 15 litrów napojów gazowanych… Doszło także do okropnej sprzeczki o refren. Twórcy nie potrafili się zgodzić czy w refrenie ma być zwrot „Spójrz mi w twarz” czy „spójrz w twarz”. Na całe szczęście obok Studia są Góry Świętokrzyskie, więc można było się przebiec w te i z powrotem i ochłonąć.
W utworze pojawia się także wokalistka z Inowrocławia Pola Blue, która, bez wahania stwierdziła, że za honorarium w postaci zdrowych warmińskich warzyw i ryb dostarczanych co miesiąc w ekologicznych skrzynkach do jej domu nagra wokal. Tak też się stało. Efekty tej współpracy możecie obejrzeć tutaj:
 
 

Norbi feat. Pola Blue - W co ze mną grasz

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA