00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Alex Kain wraca z hitem na drugą połowę 2020 roku

Po sukcesie piosenki Ona pyta się, który w zaledwie pół roku zdobył ponad 11 milionów wyświetleń na portalu youtube, Alex wraca z miłosnym utworem pod tytułem Chce Cię więcej
foto: Alex Kain / fot.materiały promocyjne

Po sukcesie piosenki Ona pyta się, który w zaledwie pół roku zdobył ponad 11 milionów wyświetleń na portalu youtube, Alex wraca z miłosnym utworem pod tytułem Chce Cię więcej.
 

Nowy utwór artysty, jak możemy się dowiedzieć z jego Instagrama powstał w parę dni, jest on połączeniem klimatycznego podkładu gitarowego ze śpiewanym refrenem, przeplatanym z rapowymi wstawkami. Klip powstał nad Polskim morzem w Gdańsku. Nie jest też już tajemnicą, że Alex jest powiązany z Kamerzystą i jak nam tłumaczy "jesteśmy dalszą rodziną, ale z uwagi na bardzo bliski kontakt, zawsze mówiliśmy, że jesteśmy kuzynami/ braćmi ciotecznymi".


>>Poranny Sprawdzian: 300+, tornister i 3 x pizza do wygrania 
 
Kolejną z kart, które oficjalnie możemy przed Wami odtworzyć, jest wiek muzyka - ma on dopiero 18 lat. Alex często na zaznacza, że bardzo imponuje mu wokal Roxany Węgiel, z którą nie ukrywa, chciałby zaśpiewać w duecie wspólną piosenkę, byłoby to zapewne jak miód na uszy dla jego fanów, którzy codziennie robią wiele memów łączących Alexa i Roksanę w parę, tworząc im przy tym tak zwany internetowy "ship". Kain ma wiele muzycznych marzeń, do których codziennie dąży, lecz jego największym celem jest zostanie topowym artystą muzycznym w Polsce i jak sam twierdzi, dzięki rozsądnej pracy tak się też stanie. 


Alex Kain - Chcę Cię więcej


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto