00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Anna Guzik - Nocą wszystko gra

Anna Guzik wydała bajkową płytę
foto: Anna Guzik - Nocą wszystko gra / fot.materiały promocyjne

Anna Guzik wydała bajkową płytę. Singlem promującym album jest tytułowy utwór Nocą wszystko gra, do którego powstał baśniowy teledysk. Płyta aktorki, która świetnie sprawdz się jako piosenkarka, to idealna propozycja muzyczna dla najmłodszych.  

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… W pięknym zamku żyła sobie księżniczka, która bardzo chciała być kochana. Pewnego dnia poznała przystojnego księcia i jej wielkie marzenie się spełniło. Odnalazła miłość ;-) Oboje z księciem byli bardzo szczęśliwi, ale… Przez jakiś czas czegoś im brakowało. Aż pewnego wiosennego dnia księżniczka została mamą!


>>Poranny Sprawdzian: 300+, tornister i 3 x pizza do wygrania 

Wtedy okazało się, że bycie mamą to największa i najwspanialsza przygoda, ale także najważniejsze oraz naprawdę niełatwe zadanie. Każdego wieczora, (no, prawie każdego, bo czasem bywała w podróży), księżniczka kładła swoje córeczki spać. Dziewczynki lubiły, kiedy mama śpiewała im na dobranoc, ale ona znała tylko… Dwie kołysanki. Aż pewnego dnia poznała trzecią...

Ta bajka jest dużym skrótem pewnej historii, ale jest prawdziwa. - wyjaśnia Anna Guzik. - Trzecia kołysanka, którą poznałam i śpiewałam potem moim dziewczynkom, pochodzi ze spektaklu Singielka 2, czyli Matka Polka, którego autorem i reżyserem jest Jacek Bończyk, zaś Krzysztof Maciejowski - kompozytorem i aranżerem. To właśnie stamtąd pochodzi Kołysanka, która zainspirowała nas do nagrania tej płyty. Materiał powstawał bez pośpiechu - Jacek pisał teksty, Krzysztof komponował i przygotowywał muzyczną przestrzeń, a ja chodziłam z tymi utworami, ubierając je powoli w moje własne emocje i interpretacje. Chcieliśmy, aby powstało coś wyjątkowego. Dla dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że to się udało i, że dacie się zaczarować płycie „Nocą wszystko gra”, w którą włożyliśmy mnóstwo serca i marzeń.
 
Dedykuję ją moim córeczkom - Basi, Ninie i Boni, dzięki którym wciąż się uczę jak być lepszym człowiekiem. - Anna Guzik

Anna Guzik - Nocą wszystko gra

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto