00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Zuza Jabłońska zapowiada debiutancką płytę Psycho

Już 9 października będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Zuzy Jabłońskiej pt
foto: Zuza Jabłońska / fot.materiały promocyjne

Już 9 października będzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Zuzy Jabłońskiej pt. Psycho. Znajdą się na niej takie single jak: Powiedz mi to w twarz, Spacer na linie, Wisła, Ty tylko chcesz, czy Liczę dni. Na album zostali zaproszeni wyjątkowi goście: Jan-rapowanie, Siles, Sarius, Czesław Śpiewa, czy Kuba Karaś z zespołu The Dumplings.  

Zuza Jabłońska – jedna z najciekawszych młodych artystek, która świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy. Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka The Voice Kids, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę, jednak przy zachowaniu podobnej ekspresji oraz estetyki. W swoich tekstach porusza bardzo ważne problemy społeczne.


>>Poranny Sprawdzian: 300+, tornister i 3 x pizza do wygrania 
 
13 kwietnia 2018 ukazał się debiutancki utwór Sami. 6 października 2018 roku wydała singiel Powiedz mi to w twarz, który nagrała z Janem-rapowanie i Silesem. Piosenka była głośnym sprzeciwem wokalistki wobec problemów z komunikacją międzyludzką oraz zjawiska hejtowania w internecie. Singiel był nominowany do Fryderyków oraz uzyskał status platynowej płyty.
 
5 kwietnia 2019 wydała singiel Spacer po linie, a w sierpniu z tym utworem wystąpiła podczas 53. Top of the Top Sopot Festival w koncercie Young Choice Awards. 30 października 2019 roku ukazał się singiel Wisła, przy którym Zuza kolejny raz zabrała głos w ważnej sprawie społecznej, bo klip poruszał tematy odmienności oraz tolerancji.
 
4 lutego 2020 roku ukazał się utwór Znasz mnie lepiej, a w klipie można zobaczyć jak artystka radzi sobie z wszechobecnym hejtem. 10 marca 2020 roku wyszedł jej singiel Ty tylko chcesz z Kubą Karasiem z The Dumplings, a 29 kwietnia ujrzał światło dziennie utwór Liczę dni. 28 sierpnia 2020 roku miał premierę utwór Wierna, odważna i prawa do filmu Mulan.
 

Zuza Jabłońska - Liczę dni


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto