00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Antek Smykiewicz i Karo Szczurowska - Poranna

Premierowy utwór Poranna w wykonaniu duetu Karo Szczurowska i Antek Smykiewicz
foto: Antek Smykiewicz i Karo Szczurowska - Poranna / fot.materiały promocyjne

Premierowy utwór Poranna w wykonaniu duetu Karo Szczurowska i Antek Smykiewicz. Nagranie powstało latem tego roku. Finalistka 1. edycji  Voice Kids zaprosiła do współpracy starszego kolegę z pierwszej edycji Voice of Poland.  Co ciekawe, autorka muzyki i tekstu do piosenki, Paulina Romaniuk,  brała udział w IV edycji Voice of Poland.  

Karo Szczurowska: Poranna to taka afirmacja pozstwynego myślenia. Powtarzajmy sobie, że każdy dzień może być dobrym dniem, jeśli tylko chcemy aby takim, się stał. Życie jest piękne i bardzo kruche, dlatego nie traćmy wiary w lepsze jutro. Możemy być kim chcemy. Może to zabrzmi naiwnie, ale na pewno nie chcę być niczyją kopią, chcę sama wyznaczać sobie cele i sprawdzać możliwości. Nie bronię się też przed pomocą starszych i bardziej doświadczonych. Dlatego chciałam, aby ta piosenka została zaśpiewana w duecie. Bo ważny jest w niej kontekst przyjaźni, wsparcia i motywacji. I Antek idealnie się w moim pomyśle odnalazł! Jestem zaszczycona, że przyjął moją propozycję współpracy. To jeden z najlepszych głosów męskich na naszej scenie. Nie bez znaczenia jest też porozumienie, jakie od razu między nami dało się wyczuć. Mam nadzieję, że da się też to wyczuć w samej piosence!
Antek Smykiewicz: Nasze spotkanie zaaranżowali nasi menadżerowie, ale piosenka urzekła mnie od pierwszego odsłuchania. Nie miałem żadnych wątpliwości, aby się w ten projekt zaangażować. Zwłaszcza, że jesteśmy z Karo dziećmi tego samego talent show. Zarówno mnie, ja i jej, dał on dużo szczęścia i możliwości rozwoju. Cieszę się, ze mogłem stanąć obok Karo niczym starszy, niekoniecznie mądrzejszy (śmiech) kolega i wejść z nią w ten dialog, jakim jest Poranna. Byłem zachwycony jej dojrzałością i profesjonalizmem zarówno w studiu jak i na planie teledysku. To była piękna letnia przygoda i mam nadzieję, że ten klimat Porannej udzieli się naszym słuchaczom! 
 
 
Karo Szczurowska to 17-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Po programie ukazały się jej dwa single: Uwierz mi i Ponad wszystko.17 lipca premierę miał klip do utworu Czekam na znak, który sama napisała i skomponowała. Karo Szczurowska gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka. Jej debiutancki album w stylu pop i funk ukaże się jesienią tego roku.
 

Antek Smykiewicz i Karo Szczurowska - Poranna 


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto