00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim
Monika Król
DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Kult opuścił kolejny muzyk. Janusz Grudziński odchodzi z formacji

Kult wydał oświadczenie o odejściu muzyka
foto: Kult / fot.YouTube

Kult wydał oświadczenie o odejściu muzyka. W ubiegłym tygodniu z legendarną formacją rozstał się już saksofonista Tomasz Glazik. Aktualnie z zespołem rozstał się Janusz Grudziński - klawiszowiec i główny kompozytor. 

Janusz Grudziński to kompozytor, gitarzysta i klawiszowiec, który był związany z zespołem Kult od początku jego istnienia czyli od 1982 roku. Informacja o jego odejściu pojawiła się w mediach społecznościowych. Wcześniej z formacją rozstał się Tomasz Glazik - saksofonista, który grał z Kultem od 2003 roku. 
- "Drodzy... niestety spadają na nas kolejne ciosy... Dzisiaj rano Janek Grudziński poinformował zespół o podjęciu decyzji o swoim odejściu z naszej ekipy. "Jasiu, życzymy Ci jak najlepiej, chociaż jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Łudziliśmy się, że może zmienisz swoją decyzję, ale niestety stwierdziłeś, że jest ona nieodwołalna... Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i pozdrawiamy Cię serdecznie" - napisali na Facebooku pozostali członkowie grupy Kult.
 
 

Rozpad zespołu  Kult? Janusz Grudziński i Tomasz Glazik odchodzą z grupy

Fani formacji nie są zadowoleni z odejścia dwóch wyjątkowych muzyków. Pozostali członkowie zespołu twierdzą jednak, że ta sytuacja nie wpłynie na ich dalsze plany koncertowe i wydawnicze. 
 

Kazik - Twój ból jest większy niż mój

 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto