16:00 - 16:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Magda Bereda - Nie miej mi tego za złe

Singiel Magdy Beredy zapowiadający debiutancki album Artystki, który można usłyszeć również w nowym filmie Reżysera Życia
foto: Magda Bereda / fot.YouTube

Singiel Magdy Beredy zapowiadający debiutancki album Artystki, który można usłyszeć również w nowym filmie Reżysera Życia. Nie miej mi tego za złe to historia, która mówi o ludziach, którzy odchodzą od nas, zostawiając po sobie ogromną pustkę i żal.  

To prawdziwa opowieść, którą Magda opisała, będąc jeszcze dzieckiem. Teledysk jak i film Reżysera Życia powstały również, by pomóc najstarszemu w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.
To bardzo ważna dla mnie piosenka. Opowiada o stracie bliskiej mi osoby - ukochanego dziadka, który tuż przed odejściem obiecał mi - jako jeszcze małej dziewczynce- że nigdzie się nie wybiera, że zostanie… że wszystko będzie dobrze. Niestety następnego dnia odszedł… Nie potrafiłam się z tym pogodzić. A tuż po wielu wypłakanych łzach, pojawił się żal i złość. Byłam obrażona, że jedna z najważniejszych osób na świecie mnie tak po prostu oszukała, zawiodła… I tak po kilku latach napisałam tekst, który jest przeprosinami, by mój dziadek nie miał mi za złe, że rozumiem jego odejście i że mimo wszystko nadal potrzebuję usłyszeć jego głos, usłyszeć słowa, po których wiem, że jest i patrzy na mnie gdzieś z góry.”
 
Sceny teledysku pochodzą z filmu Reżysera Życia "Jak nie zgubić siebie', w którym gościnnie wzięli udział: Andrzej Grabowski, Piotr Cyrwus, Weronika Wersow Sowa, Oliwia Bieniuk, Ola Nowak, Adrian Bereda, Łukasz Górski, Lena Moonlight, Fagata, Olciiak. 


Magda Bereda - Nie miej mi tego za złe

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA