10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Daria Zawiałow i jej nowy singiel Nie mamy czasu

Najnowszą płytę Darii Zawiałow promowały single Nie dobiję się do ciebie, Szarówka, Hej Hej
foto: Daria Zawiałow - Helsinki (Special Edition) / fot.okładka płyty

Najnowszą płytę Darii Zawiałow promowały single Nie dobiję się do ciebie, Szarówka, Hej Hej! i Punk Fu!. Album Helsinki został świetnie przyjęty przez krytyków i fanów wokalistki. Nowy utwór Nie mamy czasu doczekał się także klipu. Reżyserem teledysku jest Maciek Adamczak. 
 
 

W klipie Nie mamy czasu możemy zobaczyć historię czarnoskórego chłopaka, który każdego dnia w swoim życiu spotyka się z przejawami rasizmu. Z biegiem czasu chłopak popada w używki. Inspiracją była prawdziwa historia Mikołaja Dereckiego, który gra w teledysku główną rolę. Mikołaj urodził się w Kenii. W wieku 3 lat został adoptowany przez rodzinę ze Śląska. Gdy miał 16 lat, trafił do domu dziecka.
Nie mamy czasu to jedna z dwóch nowych piosenek, które pojawią się na Helsinki (Special Edition). Na płycie usłyszymy kilka nowych wersji, znanych już utworów, pełnego hot16challenge, wykonań koncertowych, a także Czy Ty słyszysz mnie z udziałem schaftera i Ralpha Kamińskiego. Cały album ukaże się w bardzo ciekawej oprawie graficznej, na niebieskim krążku. Tego samego dnia Helsinki zostaną wydane na winylu – w zaskakującym kolorze różowym! 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto