13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Atak na Viki Gabor i jej rodziców w warszawskim sklepie

Ojciec Viki Gabor został zaatakowany w jednym z warszawskich sklepów
foto: Viki Gabor / fot.Tomasz Radziak/Super Express

Ojciec Viki Gabor został zaatakowany w jednym z warszawskich sklepów. Dwóch młodych, pijanych napastników najpierw zaatakowało słownie wokalistkę. Chcieli ją okraść. Ojciec stanął w jej obronie. Obaj usłyszeli już zarzuty usiłowania rozboju.  

Viki Gabor razem ze swoim ojcem Dariuszem i matką Eweliną przyszli do sklepu przy ul. Konstruktorskiej na warszawskim Mokotowie. Wokalistka i jej matka zostały na zewnątrz, podczas gdy ojciec Viki przebywał w sklepie. Nagle markę i jej córkę zaczepiła grupa wyrostków,  a wśród nich 17-letni Kamil T. oraz o rok starszy Dominik P. Zaczęli obrażać słownie nastolatkę i zażądali pieniędzy. Ojciec Viki Gabor zareagował w obronie córki i został pobity przez napastników. Sprawcy powalili go na ziemię i zaczęli kopać. 


>>Viki Gabor w Radiu WAWA [Audio]
 
Ochroniarz pomógł mężczyźnie i wezwał policję. Po przybyciu funkcjonariuszy oprawcy zostali schwytani. Okazało się, że że byli pod wpływem alkoholu. Trafili do aresztu i usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny. Grozi im nawet 12 lat więzienia. Ojciec Viki otrzymał na miejscu pomoc medyczną. na Viki Gabor i jej rodzinę związany jest z rasizmem 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto