00:00 - 06:00 Najlepsze Polskie Hity

DJ WAWA

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Dawid Podsiadło udostępnił wideo z występu na PGE Narodowym w 2019 roku

Od marca 2020 duże koncerty możemy oglądać tylko na filmach archiwalnych
foto: Dawid Podsiadło / fot.Darek Golik

Od marca 2020 duże koncerty możemy oglądać tylko na filmach archiwalnych. 28 września 2019 Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrali solowe koncerty na wyprzedanym PGE Narodowym w Warszawie. Rok po występie Dawid zaprezentował koncertową wersję swojego hitu W dobrą stronę.  

Na kanale Dawida Podsiadło pojawiła się  koncertowa wersja utworu  W dobrą stronę  z albumu  Annoyance And Disappointment. Dawid skomentował ten fakt na swoim fanpage`u na Facebooku. 
 
 
Rok temu o tej porze byliśmy już po próbach do największego koncertu w moim życiu. Taco był po próbie, ja byłem po próbie. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi postanowiło zebrać się w jednym miejscu i nas posłuchać przez parę godzin. Za każdym razem gdy tylko o tym pomyślę to robi mi to z bani pranie. Anyway. Minął już rok. Chociaż patrząc na to wszystko co się w międzyczasie wydarzyło to mam wrażenie, że tych „atrakcji” starczyłoby na jakieś pokolenie, a nie dwanaście miesięcy. Dużo się pozmieniało i pewnie wiele sfer naszego życia zostanie jeszcze przez jakiś czas pozostanie dotknięte konsekwencjami tych wydarzeń – komentuje Dawid.
 

Dawid Podsiadło: Co z koncertami? 

Aktualnie wokalista odbywa okrojoną trasę Leśna Muzyka. Koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Dawid jednak liczy na to, że koncerty zaplanowane i przełożone z tego roku w Chorzowie, Gdański i Wrocławiu odbędą się w 2021 już bez obostrzeń. 
 
Szykujemy się do wyjazdu do kolejnych miast Leśnej Muzyki, ale dzisiaj jest okazja żeby powspominać stadionowy koncert i poczuć podekscytowanie przyszłorocznymi stadionami. Bo nie wiem czy pamiętacie, ale kilkadziesiąt tysięcy spośród z was ma bilety na nasze trzy czerwcowe stadiony (które wierzę że uda nam się zagrać już bez przeszkód). Więc mam nadzieję, że się tam widzimy wszyscy. Zostawiamy wam z tej uroczystej okazji kolejny wspominek z końcówki lata 2k19 – podsumowuje Dawid Podsiadło.  


Dawid Podsiadło - W Dobrą Stronę (na żywo z PGE Narodowego, 28.09.2019)


 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto