10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Perfect - Głos

Perfect powraca z ostatnim, pożegnalnym singlem Głos
foto: Perfect - Głos / fot.materiały promocyjne

Perfect powraca z ostatnim, pożegnalnym singlem Głos. W ubiegłym roku Grzegorz Markowski postanowił odejść z zespołu. Pozostali członkowie grupy zdecydowali, że Perfect nie będzie kontynuował działalności bez niego i podjęli decyzję o zakończeniu działalności.  

"Ten świat niezwykły tak, miliony lat orbitą swoją mknie. A to, co początek ma, mieć musi kiedyś także finał” ...  albowiem to ostatni singiel zespołu Perfect. Zespołu, który na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki złotymi zgłoskami. Miliony sprzedanych płyt, ponadczasowe przeboje śpiewane przez całe pokolenia, rzesze wiernych fanów... to jest historia, to już klasyka.


 
Ostatni Głos zespołu Perfect wraz z autografami członków zespołu, wydany na płycie CD jako edycja kolekcjonerska numerowana, w ilości jedyne 500 egz. będzie miał swoją premierę 14 października. W lutym rozpoczęła się trasa pożegnalna formacji zatytułowana Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Ostatni koncert tej trasy miał się odbyć 19 czerwca w Gdańsku, ale z powodu pandemii koronawirusa plany grupy diametralnie się zmieniły. Cały czas trwa jeszcze pożegnalne tournee Perfectu.  

Perfect - Głos


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto