10:00 - 13:00 Najlepsze Polskie Hity

Monika Król

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Marek Koterski w teledysku do utworu 7 Uczuć

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser
foto: Marek Koterski - 7 uczuć / fot.materiały promocyjne

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli... wokalisty, jak śpiewa. 7 Uczuć jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu - dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. 
 

Do pracy nad płytą 7 Uczuć, Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę - Małgorzatę, Małgosię Bogdańską, syna Michała, Miśka, synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek -Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka - Natalię Gadzinę. To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takim jak: Dzień Świra, Nic Śmiesznego czy Ajlawju od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł. 


>>Roksana Węgiel z najnowszym singlem Tajemnice
 
7 uczuć to piosenka autorstwa Marka Koterskiego brawurowo zaśpiewana przez Arkadiusza Grochowskiego. Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści - Marek Koterski oraz Arkadiusz Grochowski.W klipie znalazły się fragmenty wybitnych filmów Marka Koterskiego m.in. Dzień świra, 7 uczuć,  Wszyscy jesteśmy Chrystusami,  Nic śmiesznego i wielu innych.  


Marek Koterski - 7 Uczuć (wyk. Arkadiusz Grochowski)Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto