16:40 - 17:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Sławomir – Totalny Love [WIDEO]

Premiera nowego singla i teledysku Sławomira zatytułowanego Totany Love
foto: Sławomir – Totalny Love / fot.materiały prasowe

Premiera nowego singla i teledysku Sławomira zatytułowanego Totany Love. Gwiazda Rock Polo, wydaje album The Best of, zawierający piętnaście zupełnie nowych utworów. Krążek ukaże się 16 października. 

W minioną w sobotę – 10.10.2020 na kanale YT Sławomira miał premierę najnowszy teledysk Totalny love. Po ogromnym sukcesie poprzedniego clipu Weselny Pyton, który w 3 miesiące uzyskał wynik ponad 12 mln wyświetleń na kanale YouTube artysty, Sławomir serwuje kolejną piosenkę w tanecznym klimacie. Teledysk do piosenki opowiada o jednym dniu z życia gwiazdy telewizji, Krzysztofa Ibisza


>>Slawomir i Kajra w Poranku Radia WAWA z premierą utworu Totalny Love [AUDIO]
 
Przez kilka minut widzimy świat jego oczami, a w teledysku pojawia się sporo postaci znanych z ekranów telewizyjnych. Możemy tu spotkać między innymi: Paulinę Sykut – Jeżynę, Elżbietę Romanowską, czy w roli Andżeli – Honoratę Witańską. Całość jest oczywiście podana z ogromną dozą dystansu i poczucia humoru, za które fani uwielbiają Sławomira. Piosenka już w momencie premiery zachwyciła fanów, którzy wróżą jej sukces nie mniejszy od opublikowanego w czerwcu Weselnego Pytona, który z miejsca stał się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych w całej Polsce.

Sławomir – Totalny Love


 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA