17:40 - 18:35 Najlepsze Polskie Hity

Rafał "Wodzu" Wodziński

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Co jeszcze w radio wawa

Prawie milion osób śpiewa z Kazikiem. Musisz to usłyszeć i zobaczyć!

Wyjątkowy koncert, niemal milionowa publiczność i jeden z najbardziej wyjątkowych koncertów w historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata
foto: Kult live Pol'And'Rock Festival 2019 / fot.okładka płyty

Wyjątkowy koncert, niemal milionowa publiczność i jeden z najbardziej wyjątkowych koncertów w historii Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Niezwykły występ formacji Kult podczas Pol’And’Rock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) doczekał się wydawnictwa. 
 

Nakładem wytwórni SP Records oraz firmy Złoty Melon ukaże się dwupłytowy album CD wraz z DVD oraz wydawnictwo winylowe. Premiera zaplanowana jest na 6 listopada 2020 roku.Właśnie ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa, a także swoją premierę w piątek miało wideo Mieszkam w Polsce, zapowiadające album Kult live Pol'And'Rock Festival 2019.


>>Najfajniejszy Pies w Polsce! Znamy zwycięzcę!
 
Blisko milionowa publiczność śpiewająca z Kazikiem Staszewskim jeden z największych hitów Kultu, czyli Mieszkam w Polsce, to coś, co trzeba koniecznie zobaczyć i usłyszeć. Legendarny polski zespół w najwyższej formie i z niesamowitą energią zawładnął gigantyczną grupą słuchaczy. Występ Kultu w nocy z 3 na 4 sierpnia 2019 roku zgromadził bowiem rekordową festiwalową publiczność – według niektórych szacunków uczestniczyło w nim niemal milion osób.
 
Przez całe 106 minut i 24 sekundy Kazik i jego załoga trzymali nas wszystkich za rock’and’rollowego ryja, przez sekundę nie zeszli z tego poziomu, łojąc tylko te najlepsze, niełatwo wybrane kawałki, aż do samego końca tego niezwykłego koncertu – mówi Jurek Owsiak. – Kto był, ten wie, jak wyglądało to absolutnie wyjątkowe, przedpandemiczne wydarzenie w czasach, kiedy era rock’n’rolla była żywa, a koncerty mogły być organizowane.
 
Tak niezwykłe wydarzenie i historyczny wręcz koncert zasługuje na wyjątkową oprawę - album Kult live Pol'And'Rock Festival 2019 to pamiątka dla każdego fana Kultu i każdego, kto uczestniczył w jubileuszowym Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Dwupłytowy album z dodatkową płytą DVD zawierającą zapis koncertu to gratka dla każdego fana dobrej muzyki. W sprzedaży dostępne są także winyle w limiowanej edycji - ręcznie numerowane albumy składające się z trzech płyt dostępne są obecnie tylko w kolorze czarnym. Kolorowe edycje - zawierające winyle w kolorze niebieskim, czerwonym, żółtym - zostały wyprzedane w niecałą dobę od uruchomienia sprzedaży. 


KULT - Mieszkam w Polsce [POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019]


Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA