13:00 - 16:00 Najlepsze Polskie Hity

Piotr Jachim

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Cyklorama z debiutanckim singlem

Cyklorama to projekt muzyczny tworzony przez Jacka Mędrala i Bartka Łukowca
foto: Cyklorama / fot.materiały promocyjne

Cyklorama to projekt muzyczny tworzony przez Jacka Mędrala i Bartka Łukowca.Choć panowie znają się od kilku lat, to do pierwszego wspólnego utworu podeszli dopiero w tym roku. Ich debiutancki utwór pt. Betoniara to muzyka skierowana do imprezowiczów. 
 

Mocne dyskotekowe brzmienie połączone z satyrycznym tekstem tworzy prawdziwą mieszankę imprezową. ocne dyskotekowe brzmienie połączone z satyrycznym tekstem tworzy prawdziwą mieszankę imprezową. Tekst do Betoniary został napisany właściwie na poczekaniu, ale panowie twierdzą, że spontaniczne pomysły zawsze wychodzą najlepiej. 


>>Test na Rodzica!-Weź udział w konkursie Radia WAWA
 
Pochodzący z Krakowa Jacek Mędrala to prezenter najpopularniejszej stacji muzycznej w Polsce - PoloTv. jego telewizyjna przygoda zaczęła się w roku 2013 od popularnego serialu WawaNonStop na antenie TVN. Kolejne role serialowe posypały się same. Miłość w Rytmie Disco, łowcy Cieni, Miasto Długów to tylko niektóre z produkcji serialowych, w których pojawił się Jacek. Z powodzeniem prowadzi największe festiwale muzyki tanecznej w kraju i za granicą jako konferansjer. Sam przyznaje, że scena to najlepsze miejsce do wyrażania swoich emocji a największą satysfakcję daje mu kontakt z żywą publicznością. 
 
Bartek Łukowiec to pochodzący z Chełma performer, youtuber, realizator niezliczonej ilości teledysków i spotów reklamowych. związany był z realizacją kanału „z dvpy” do którego realizował zdjęcia. Meandry internetowych algorytmów to jego pasja i sposób na życie. Jak sam przyznaje - projekt  Cyklorama to nie pierwsza, ale do tej pory najbardziej imprezowa produkcja w jego karierze. 
 
Panowie nie zamierzają zwalniać tempa, obiecując kolejne produkcje, jeszcze w tym roku. Ich cel to tworzenie muzyki, która zagości na każdej dobrej imprezie. 
 

Cyklorama - Betoniara


 
 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto