16:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Zjawiskowe Maria Sadowska i Kayah w duecie Kocham Cię [WIDEO]

Ten duet zwala z nóg
foto: Kayah i Maria Sadowska - Kocham Cię / fot.materiały promocyjne

Ten duet zwala z nóg! Zobaczcie wspólny teledysk Marii Sadowskiej i Kayah!Maria Sadowska wraca z płytą Początek Nocy. Artystka po 6 latach od ostatniego wydawnictwa zdecydowała się nagrać album, który łączy wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. 
 

Swoje muzyczne doświadczenia i fascynacje zamknęła w płycie z piosenkami o miłości. I tak zabiera nas w Początek nocy, gdzie będzie zarówno rozrywkowo i tanecznie Sen ale też melancholijnie i wzruszająco Wolno Umierać tak jak to różnie nocą bywa…Niemniej największą ozdobą nowej płyty jest bez wątpienia jedyny taki duet - Kocham Cię zaśpiewany z Kayah.


>>Test na Rodzica!-Weź udział w konkursie Radia WAWA

Za utworem stoi znacząca historia – Kocham Cię  to utwór napisany przez Marię dla jej męża jako przysięga małżeńska. Po raz pierwszy wokalistka zaśpiewała go na swoim ślubie, na którym gościła m.in. Kayah. Piosenka tak bardzo spodobała się Kayah, że poprosiła Marię, żeby przedpremierowo wykonała ją akustycznie w jej audycji „Tu i Teraz”. A od tego był już mały krok do duetu, który artystki zdecydowały się nagrać. Dopełnieniem całości jest piękny, pełen symboli teledysk wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz.
 

Kayah i Maria Sadowska - Kocham Cię


 
  
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto