16:00 - 19:00 Luz blues w Radiu Wawa

Dawid Wajda

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Krzysztof Krawczyk nie wróci do koncertowania? Fani są zaskoczeni

To nie jest dobra wiadomość dla fanów Krzysztofa Krawczyka

To nie jest dobra wiadomość dla fanów Krzysztofa Krawczyka. Artysta postanowił, że nie wróci już na scenę. Ekipa, z którą koncertował znalazła już inną pracę. Więcej szczegółów dowiecie się na radiowawa.pl

Krzysztof Krawczyk nie wróci do koncertowania? Krzysztof Krawczyk to jeden z największych polskich artystów, który zapowiedział że nie wróci już na scenę muzyczną. W grudniu zeszłego roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Po rehabilitacji miał szybko wrócić do zdrowia i na scenę. niestety koronawirus pokrzyżował jego plany. W grudniu 2020 roku miał odbyć się jeden z jego koncertów w Pruszkowie. Niestety... został odwołany.


>>Sławomir The Best Of - czyli to, co najlepsze ze świata Rock Polo! 

Krzysztof Krawczyk kończy karierę? Co się stało?

Branża rozrywkowa jest przygnębiona zakazem organizowania dużych eventów. Krawczyk nie traci jednak nadzei i jest przygotowany na najgorsze. W rozmowie z Super Expressem powiedział:
Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół.

Ostatnio na rynku pojawiła się bardzo osobista płyta Horyzont, która wraca do czasów strasznego wypadku z 1988 roku.

Życie pisze nieprawdopodobne scenariusze. Otóż młody lekarz, Maciej Świtoński., który miał dyżur tego fatalnego dnia, zanim został lekarzem skończył szkołę muzyczną! Czyż to nie jest zrządzeniem losu, że akurat trafiłem w ręce lekarza-muzyka? I to on napisał potem kilka piosenek dla mnie, a teraz jest twórcą piosenki „Horyzont”! Taką piosenkę o życiu i jego przemijaniu mógł tylko napisać człowiek, którego treścią życia jest codzienna walka o życie ludzkie… - kontynuuje w rozmowie z gazetą Krawczyk.

Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto