20:00 - 22:00 Muzyczne Biuro Zamówień

Mateusz Kwiatkowski

Aktualnie na antenie

 

 

włącz radio

Dawid Narożny - Pasujemy do siebie [WIDEO]

Dawid Narożny rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi nagrał kolejy utwór
foto: Dawid Narożny - Pasujemy do siebie / fot.materiały promocyjne

Dawid Narożny rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi nagrał kolejy utwór. Ostatnia propozycja to Nosiłem kwiaty ci. Teraz wokalista nagrał kolejny, nowy singiel zatytułowany Pasujemy do siebie. Do piosenki powstał również klip. 

Dawid Narożny zaprezentował kolejny, nowy singiel. Poprzednie Nosiłem kwiaty ci, Prezent i Zrobię z ciebie pannę młodą okazały się dużym sukcesem. Teraz Narożny wypuścił teledysk do nowego utworu Pasujemy do siebie . Współautorem piosenki jest Artur Telus, który współtworzył przeboje dla m.in. Top Girls i Mejk. Wcześniej wokalista współpracował też z Adamem Konkolem (Łzy).  Za realizację teledysku odpowiada dobrze znana w świecie muzyki tanecznej załoga PN media. 


>>Lady Pank prezentuje utwór Ameryka z nowej płyty!
 
Zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu pojawiła się informacja o rozwodzie liderów. Byli małżonkowie postanowili jednak kontynuować działalność zespołu. Jednak w tym roku po występie na Sylwestrze w Zakopanem między nimi doszło do sprzeczki i Dawid Narożny został usunięty z zespołu przez pozostałych członków grupy. 
 

Dawid Narożny - Pasujemy do siebie

 
Wiadomości muzyczne
Informacje
Polecamy
Warto
Czwartek 14 stycznia 2021 Radio WAWA poszukuje bohaterów!
Czwartek 7 stycznia 2021 Test na Rodzica!
Czwartek 31 grudnia 2020 Sylwestrowe Party z Radiem WAWA